De Werpvilla

Gisteren hebben we de werpkist opgehaald die we mogen lenen van Cor en Jannie van Rottweiler-kennel ‘Van Zopian‘.
Het is een prachtige, grote kist waarin Alba alle ruimte heeft. Het is meer een werpvilla!

Alba heeft de kist gisteravond heel uitgebreid besnuffeld. Zo af en toe loopt ze er even doorheen. Maar ze vind lekker in de tuin genieten van het mooie weer (en de iets lagere temperatuur) belangrijker momenteel.

Voor nu hebben we haar kussen erin gelegd, maar alles staat klaar voor als ze gaat bevallen. Naast de kist staan de doosjes met alles wat we maar nodig kunnen hebben voor moeder en pups. Net buiten beeld staan alle handdoeken, celstof onderleggers, etc.

Het gaat waarschijnlijk nog wel een paar dagen duren (vandaag is dag 59 geteld vanaf de 1e dekking), maar wij zijn in elk geval voorbereid :).

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s